Ми Вносимо безводний аміак Дізнатися детальніше Ми Амвода Аміак Продаємо агрохімію Ми Продаємо промислову хімію Соляна кислота Ми Ми Соляна кислота Аміак Перевозимо небезпечні вантажі
Ми постачаємо промислові підприємства і надаємо послуги сільськогосподарським компаніям з 1995 року

 

Історіякомпанії

1995

Рік заснування ТОВ «НВП Проммаш». Спочатку, пріоритетним напрямком діяльності було вибрано постачання підприємств промисловою хімією.

2009

Крім цього компанія поглиблювалася в транспортування промислової хімії різних класів небезпеки. Парк автомобілів і техніки постійно розширюється і оновлюється з урахуванням вимог, висунутих компаніями – клієнтами з різних сфер промисловості.

2010

Згодом компанія «Проммаш» розпочала діяльність у сфері сільського господарства, а саме, внесення азотних добрив в грунт, надання послуг і здачу в сільгосптехніки в оренду.

2020

Компанія відзначає 25 річний ювілей своєї діяльності. До цієї дати в компанії приурочено створення логістичних центрів хімічної продукції і початок діяльності в сфері агровиробництва.

 
 
 • На протязі декількох років наші підприємства залучають до виконання робіт з внесення безводного аміаку компанію ПРОММАШ, яка за цей час зарекомендувала себе з позитивної сторони як надійного та добропорядного виконавця з яким можна вести діалог та отримати поради щодо технологічних процесів, що в свою чергу є важливою складовою в досягненні кінцевого результату для підприємств. Головний агроном Чернігівського кластеру компанії ГалсАгро Омельченко Юрій Олексійович
  Омельченко Юрій Олексійович
  Головний агроном Чернігівського кластеру компанії
  -

Мив цифрах


Географія

За всю історію компанії, клієнтами стали підприємства всіх областей України.

На даному етапі, діяльність сільськогосподарського напрямку компанії сфокусована в головних аграрних регіонах. Метою є сприяння розвитку аграрного ринку в регіоні нашої присутності.

Останніновини

Нашіпартнери

 

Чи готові почати співпрацю?

ОСТАВЛЯЙТЕ ЗАЯВКУ І ОТРИМАЙТЕ ТОЧНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ І строків   Замовити дзвінок    Заказать звонок