Про нас

 

Нашамісія

Забезпечити ринок сільськогосподарських і промислових виробників надійними рішеннями під ключ, тим самим дозволити нашим клієнтам сконцентруватися на основних завданнях бізнесу.

НашаВІЗІЯ

Стати лідером в сегменті компаній, що надають рішення для сільгосп і пром виробників.

Лідерство для нас – зростання, стабільність, фінансова та операційна ефективність, повагу до людей і землі.

Стати першими для аграріїв, працівників, інвесторів.


НашіЦінності

Діяти наполегливо і впевнено

Ми – одна з найстаріших компаній на ринку сільськогосподарської та промислової хімії. Ми гордо приймаємо будь-які виклики, тому що розуміємо, що покладаючись на постійне зростання і вдосконалюючи стандарти, ми рухаємо сільське господарство і промисловість вперед.

Бути чесним

Дотримуючись високих стандартів бізнес етики, ми створюємо підстави для впевненості наших клієнтів в прозорості і безпеки співробітництва з нами. Беручи рішення, ми завжди дбаємо про наших клієнтів.

Мотивувати на результат

Кожен фахівець і робочий компанії прямо або побічно бере участь в діяльності, яка, в свою чергу, трансформується в досягнення наших клієнтів. Ми дбаємо про добробут кожного співробітника компанії, тим самим створюємо умови для професійного розвитку та даємо ресурс для поповнення внутрішніх сил.

Працювати в команді

Командна робота – це те, що дозволяє звичайним людям досягати незвичайних результатів, це те, що дає можливість багаторазово посилити результат роботи кожного по-окремо. Ми стимулюємо ініціативу і лідерство в кожному. Ми вдосконалюємо один одного, тим самим досягаємо більшого кожен день.


     Замовити дзвінок      Заказать звонок