Аміакводний технічний

Аміачна вода

20% азоту в складі

Доставимо на поле. Поставимо сировину для виробництва

ГОСТ 9-92

Дізнатись ціну

 

Аміачна вода

Аміачна вода є водним розчином аміаку (т.зв. водний аміак NH3 + NH4 OH + H2O), рідке азотне добриво, популярне серед аграріїв України та всього світу. Прозора, практично не замерзає (температура замерзання в межах -33…-55 ℃) рідина жовтуватого відтінку з характерним різким запахом аміаку (нашатирю), з питомою вагою 0,907 кг / л.

Водний аміак випускається двох основних різновидів: Марка А з часткою аміаку 25%, і Марка Б з часткою аміаку 20%.

Марка АМарка Б
Масова частка аміаку, не менше25%20%
У перерахунку на діючу речовину азот, не менше20,5%16,5%
Масова концентрація нелетучего залишку, г/дм3, не більше0,07не нормується
Масова концентрація діоксиду вуглецю, г/дм3, не більшене нормується8

Аміачна вода, як правило, застосовується в якості основного добрива під оранку або передпосівну культивацію, під озимі, і під ярі. З певними застереженнями (в широкі міжряддя, з високою точністю проходу агрегатів, в мінімальних дозах) може застосовуватися для проведення кореневих підгодівель вегетирующей культури.

Високоефективне азотне добриво, рекомендується вносити під культури з великим виносом поживних речовин азоту з грунту: зернові (кукурудзу, пшеницю, ячмінь), технічні (соняшник, ріпак), баштанні та овочеві. Дає найкращі результати на родючих добре оброблених (розпушених, вирівняних) полях з достатньою кількістю ґрунтової вологи. Ефективність добрива знижується на перезволожених, сухих, погано розпушеним грунтах.

При внесенні аміачної води знаходиться в її складі азот потрапляє в грунт в аммонийной формі NH4+, яка малорухливі в грунті, і практично не вимивається атмосферними опадами. При правильному застосуванні, внесення водного аміаку характеризується мінімальними втратами чинного азоту.

Для внесення добрива застосовуються спеціально переобладнані культиватори для аміачної води. Вноситься на глибину 18 – 20 см (на легких грунтах, або грунтах з недостатньою кількістю вологи – на 20 – 25 см), з обов’язковим закриванням шаром грунту.

За ефектом дії і високої результативності щодо збільшення врожаю добриво аміачна вода дуже схожа з безводним (зрідженим) аміаком. Переваги та недоліки її застосування:

  • в порівнянні з безводним аміаком має більш прості, доступні і дешеві технологію внесення і логістику доставки в поле; в той же час, ціна на аміачну воду в Україні дещо вищий, в зв’язку з більш низьким вмістом азоту вона вимагає великих обсягів і маси внесення, що робить її економічно менш привабливою;
  • в порівнянні з твердими гранульованими добривами ціна аміачної води істотно нижче в закупівлі, вона забезпечує кращу надбавку врожайності, допускає менше втрат чинного азоту, і в сукупності виявляється економічно помітно ефективніше.

Якщо агрогосподарство прагнути вести свій бізнес за сучасними технологіями інтенсивного рослинництва, але з тих чи інших причин (має недостатньо великі посівні площі, не складається зі складною логістикою і т.д.) не виходить працювати з безводним аміаком, в такому випадку більш простий і доступний в застосуванні добриво вода аміачна може для нього стати «паличкою виручалочкою».

Купити аміак водний по самій вигідною ціною в регіоні можна в нашій спеціалізованій компанії Проммаш. Реалізуємо якісне добриво воду аміачну марок А і Б у всіх регіонах України за вигідними і доступними цінами. Забезпечуємо своєчасну доставку добрива на склад або прямо в поле замовника. Гарантійний термін зберігання аміачної води з дати виробництва – 6 місяців.

 

Мидоставляємо

Аміачна вода або водний аміак – негорюча і не вибухонебезпечне рідина.

Може перевозитися як сталевими автомобільними цистернами, так і пластиковим кубовими ємностями. Крім цього, аміачна вода може проводитися в польових умовах за допомогою нескладної технології сировиною для якого є аміак безводний.

Замовити

 

Мив цифрах


 

Експертив продажу і доставці промислової і сільськогосподарської хімії з 1995 року

 

Якми працюємо

01

Складання заявки

Виявляємо ваші вимоги і побажання

02

Договір

Прописуємо терміни і всі умови до дрібниць

03

Доставка

Точно в строк. Розробляємо оптимальну логістичну схему.

04

Фінал

Проводимо звірку і фінальні взаєморозрахунки.

 
     Замовити дзвінок      Заказать звонок